Porażka Na Koniec Sezonu

Victoria Szarwark zakończyła sezon 2013/14 porażką na własnym stadionie z LKS Czarni Smęgorzów 0-1 (0-0), mimo przegranej wszystko wskazuję, że zawodnicy Victorii Szarwark mogą się cieszyć z awansu do A-klasy, wszystko to dzięki wynikowi jaki padł w pojedynku między Kłosem Słupiec, a DTS-em (2-2). Victoria Szarwark w ostatniej serii spotkań zagrała chyba najgorsze spotkanie w lidze. Wiele niedokładności jak i strat przełożyły się na ostateczny wynik spotkania. Rywale natomiast zagrali cierpliwie dążyli do zdobycia bramki przez całe 90 minut spotkania. Kluczowa akcja bramkowa odbyła się w 86 minucie spotkania, po dośrdokowaniu z rzutu wolnego zawodnik gości strzałem głową umieścił piłkę w siatce Victorii. Teraz pozostaje tylko czekać na ostateczną decyzję zwiazku o możliwości awansu z drugiego miejsca do wyższej klasy rozgrywkowej.