Podsumowanie Sezonu

Czekając na rozstrzygnięcia kwestii ewentualnego awansu na szczeblach związkowych jest trochę czasu na podsumowanie sezonu. Victoria Szarwark w sezonie 2013/2014 B klasy uplasowała się na 2 pozycji w tabeli z 31 punktami zaraz za Rezerwami Nowej Jastrząbki. Rozegraliśmy 16 spotkań z czego 10 wygraliśmy,1 zremisowaliśmy i zaliczyliśmy 5 porażek. Szczególnie nie leżały nam mecze z Nową Jastrząbką i Kłosem Słupiec, z którymi to przegraliśmy wszystkie mecze. W całym sezonie zdobyliśmy 49 bramek przy 22 straconych.

Najlepszym strzelcem w minionym sezonie okazał się Łukasz Węgrzyn zdobywając 10 bramek, pod tym względem wyróżnili się również Rafał Mania (8 br.) Marcin Wajdowicz (5 br.) oraz Sebastian Bartosz (4 br.). Najlepiej asystującym został Krzysztof Barszcz zaliczając 4 asysty.

Jeżeli chodzi o czas gry to najwięcej czasu na boisku spędził Łukasz Węgrzyn rozegrał 15 spotkań i grał przez 1290 minut. Warto wyróżnić również Daniela Węża, który rozegrał 1285 minut w 16 spotkaniach. Kolejni zawodnicy którzy swoją frekwencją zasłużyli się drużynie to Marcin Grabka oraz Adrian Kogut.

Ubiegły sezon nie możemy zaliczyć do wyjątkowo udanych, podczas kluczowych momentów sezonu przegrywaliśmy ważne spotkania „tzw. o 6 punktów” i tylko szczęście pozwoliło nam uplasować się na 2 pozycji w tabeli. Pozostaje tylko podziękować wszystkim, którzy przyczynili się takiego stanu rzeczy bo doskonale wiemy że, stać nas na dużo więcej. Z oczekiwaniami na nowy sezon jeszcze się wstrzymam, gdyż kwestia awansu jest teraz z w gestii władz związkowych. Na pewnow przypadku awansu celem będzie utrzymanie, a w przypadku pozostania w B klasie awans.