ZWYCIĘSTWO NA WYJEŹDZIE

ZWYCIĘSTWO NA WYJEŹDZIE

Nasza drużyna udała się na wyjazdowe spotkanie do Wójciny w 14 osobowym składzie. Przez większość pierwszej połowy to drużyna gospodarzy przeważała co poskutkowało szybką bramką na początku spotkania lecz końcówka należała do nas  i z wynikiem 1:2 zakończyła się pierwsza połowa meczu. Na drugą połowę nasza drużyna wyszło mocno zmotywowana i od razu było widać tego efekty. Bardzo dobra gra naszych zawodników sprawiła że szybko strzeliliśmy 2 bramki i ostatecznie pokonujemy KS Wójcinę 1:4. Gra naszych zawodników mogła się podobać i liczymy że już wszystkie mecze będą wyglądać podobnie jak ten a może i lepiej. 
 

A już w najbliższą niedzielę zapraszamy wszystkich o godz. 14:00 na spotkanie na szczycie gdzie zmierzymy się na własnym stadionie z Wolą Wolanią Żelichowską!

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości