Victoria wraca na fotel vicelidera

Mecz w Oleśnie odbywał się upalnej pogodzie jednak słońce nie przeszkodziło stworzyć przez obie ekipy całkiem niezłego widowiska. W pierwszej odsłonie spotkania zobaczyliśmy tylko jedną bramkę i to jeszcze sprezentowaną przez nasza obronę rywalom. Po zmianie stron piłka wpadała już tylko na siatki rywali. Bramki strzelali kolejno Libirt Albert, Wajdowicz Marcin i Łukasz Węgrzyn.

Victoria Szarwark po zwycięstwie 1-3 (1-0) w rezerwami z Olesna wróciła na miejsce premiowane awansem do A-klasy, wszystko dzięki rezerwom z Nowej Jastrząbki, które pokonały Kłos Słupiec 5-0 i zapewniły sobie już awans do wyższej ligi.

W ostatniej kolejce spotkań nasza drużyna podejmie Czarnych Smęgorzów, wtedy też los awansu będzie tylko i wyłacznie w naszych nogach