Victoria Szarwark a Ekstraklasa

Sezon A-klasowy tuż tuż jednak Victoria Szarwark to nie tylko lokalne rozgrywki. W naszym składzie jest zawodnik, który swoim doświadczeniem sportowym znacznie wybiega poza boiska A klasy, a jest nim Dominik Kożuch od obecnego sezonu fizjoterapeuta w I drużynie Cracovii występującej w polskiej T-MobileEkstraklasie. W tym artykule chcielibyśmy pokrótce przedstawić jego sylwetkę.

Urodzony 22 września 1987 roku w Dąbrowie Tarnowskiej. Absolwent WSZiA w Zamościu oraz AWF w Katowicach. Z Cracovią związany od 2011 roku, najpierw jako fizjoterapeuta w Młodej Ekstraklasie, a później w drużynie rezerw. Uczestnik licznych kursów i szkoleń poświęconych medycynie i fizjoterapii sportowej. Pracował w II-ligowej Garbarni Kraków, a obecnie jest również właścicielem firmy Orto-Sport.

Jako piłkarz wychowanek Ikara Odporyszów następnie zawodnik nowo powstałej drużyny juniorów w Szarwarku, później wypożyczony do Nowej Jastrząbki. W zespole Victorii Szarwark występuję w sumie ponad 10 lat. Możemy być tylko z tego dumni, a poniżej kilka zdjęć zapożyczonych z fotogalerii strony internetowej Cracovii gdzie możemy naszego piłkarza zobaczyć w akcji. Wielkie gratulacje.