UDANA INAUGURACJA RUNDY WIOSENNEJ

W sobotę 28.03.2015 piłkarze Victorii rozegrali pierwszy mecz o punkty na wiosnę. Rywalem Szarwarku była drużyna LZS Mędrzechów, która była gospodarzem spotkania. Mecz rozpoczął się "jak zwykle" od straty bramki przez Victorie w pierwszych minutach i tak strzałem z 16 metrów napastnik Mędrzechowa zdobył bramkę w 10 minucie. Jednak Szarwark konsekwentnie dążył do wyrównania co przyniosło efekt w 30 minucie gdzie piłka po rzucie rożnym została wybita wprost pod nogi Krzysztofa Barszcza, a ten strzałem z około 15 metrów doprowadził do wyrównania. Druga połowa to wyrównana gra w pierwszych minutach, ale z biegiem czasu było widać przewagę Victorii. W 65 minucie spotkania sędzia odgwizduje faul w polu karnym na Dominiku Kogucie, rzut karny zamienił na bramkę Marcin Wajdowicz. Gospodarze po utracie bramki rzucili się do ataku dzięki czemu nadziali się na kilka bardzo groźnych kontr naszej drużyny jednak zawiodła skuteczność. Dzięki konsekwencji, walce i uporowi w dążeniu do celu udało dowieźć wynik do końca. Victoria Szarwark zdobywa 3 punkty, a swoją dobrą grą zgłasza aspiracje do wyższego miejsca w tabeli.