Trzy Punkty Szarwarku

Inauguracja sezonu 2014/15 była niezwykle udana dla Victorii Szarwark, która przed własną publicznościa pokonała LZS Mędrzechów 4-2 (2-1). Victoria w tym spotkaniu pokazała, że potrafi stworzyć kolektyw i mimo braków kadrowych zagrać spotkanie na niezłym poziomie. Już po niemal 20 minutach spotkania Szarwaczanie po bramce samobójczej i trafieniu Dominika Kożucha prowadzili 2-0. Jednak po raz kolejny powtarza się koszmar błędów indywidualnych. Daniel Wąż za lekko zagrywa do swojego bramkarza, a strata piłki kończy się jeszcze przed przerwą bramką kontaktową dla gości, mimo rozpaczliwej próby wybicia piłki z linii bramkowej przez winowajce.

Drugie 45 minut spotkania jest już prowadzone pod dyktando Victorii, co kończy się kolejnymi trafieniami. Jakub Klimek kończy akcje zespołową pięknym strzałem z dystansu, który wylądował w samym okienku bramki i po ponad godzinie gry mamy wynik 3-1. Kilkanaście minut później wprowadzony na boisko Bartłomiej Nicze znajduje się w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości, zagrywa piłkę obok interweniującego goalkeepara, a formalności dokonuje Krzysztof Barszcz. Goście w doliczonym czasie gry zdobywają jeszcze jedną bramkę. Spotkanie kończy się wynikiem 4-2 i trzy punkty pozostają w Szarwarku.