SPADEK DO "B" KLASY ???

Mimo dobrej postawy w początkowej fazie rundy wiosennej zawodników Victorii nie udało utrzymać dobrej passy do końca sezonu. Przyczyn było wiele niski poziom wytrenowania, brak dyscypliny, a przede wszystkim brak szacunku wobec kolegów z drużyny. Dochodziło do tego iż, z meczu na mecz było coraz gorzej, a kompletacja pełnego składu graniczyła z cudem. Skutkiem takiej postawy było zajęcie tylko 13 miejsca w tabeli "A" klasy. Istnieje jednak cień szansy iż LKS "Victoria" Szarwark pozostanie w obecnej klasie rozgrywkowej. Wszystko zależy od awansów i spadków w wyższych ligach, czekamy z niecierpliwością na rozstrzygnięcia. Niezależnie od spadku drużyna z Szarwarku potrzebuje odważnych zmian, nie będzie to trudne bo widzieliśmy w przeciągu całego sezonu na kogo można liczyć, a na kogo nie. Niestety z osobami nielojalnymi powinniśmy się jak najszybciej pożegnać gdyż nie można budować na nich drużyny.