ZABRAKŁO CHARAKTERU

Remisem zakończyła się inauguracja sezonu na stadionie w Szarwarku zawodnicy Victorii, których rywalem był LKS Ćwików zdołali zdobyć tylko jeden punkt. Najpierw strzelali goście w 25 minucie z rzutu wolnego szybko wyrównali gospodarze po faulu w polu karnym na Mateuszu Stachu rzut karny zamienił na bramkę Marcin Wajdowicz. W drugiej połowie mecz wyglądał podobnie wiele sytuacji do strzelenia bramek mieli zawodnicy Victorii jednak dopiero po dośrodkowaniu z rzutu różnego Łukasz Węgrzyn znalazł miejsce w polu karnym i pewnie, głową skierował piłkę do bramki. Na dziesięć minut przed końcem sędzia słusznie dyktuje jedenastkę dla gości którą pewnie wykorzystują. Mecz zakończony wynikiem 2-2 i Victoria zamiast 3 zdobywa tylko jeden punkt. Zabrakło pewności siebie, woli walki i charakteru.