ZACZYNAMY OD ZERA

Po rozpadzie drużyny seniorów zarząd stanął przed dylematem co dalej, podjęliśmy decyzję iż, zaczynamy od zera. Lekarstwem na kłopoty kadrowe ma być połączenie drużyny juniorów starszych i najbardziej zdeterminowanych seniorów w jeden zespół walczący o nowe cele w rozgrywkach B klasy. Zapominamy o tym co było i rozpoczynamy treningi już w tym tygodniu wszystkich zawodników którzy chcą tworzyć "nową Victorię" zapraszamy, plan jest taki żeby stworzyć zespół z ludzi z największym zapałem i chęcią gry.

Poniżej plan sparingowy:

1. 17 lipca - POWIŚLE BOLESŁAW (wyjazd 17.00)
2. 24 lipca - ISKRA DĄBRÓWKI BREŃSKIE (do ustalenia)
3. 31 lipca - OLIMIA BISKUPICE RADŁOWSKIE (dom 17.00)
4. 7 sierpień - KŁOS SLUPIEC (do ustalenia)
5. 14 sierpień - LZS OLESNO (do ustalenia)