KADRA

KADRA

Poniżej przedstawiamy całą kadrę naszej drużyny na obecny sezon 2016/2017:

1. Barszcz Krzysztof 29 lat, wychowanek TAMEL TARNÓW, METAL TARNÓW, doświadczony obrońca i pomocnik od wielu lat występujący w barwach VICTORII.
2. Bartoń Paweł 18 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK,bardzo zdolny i solidy boczny obrońca jak i skrzydłowy.
3. Bartosz Sebastian 25 lat, wychowanek LKS ŚMIGNO, aktualnie bardzo ambitny i zaangażowany w gre lewy skrzydłowy i kapitan VICTORII.
4. Bieś Kamil 18 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK, na codzień mieszka w Paryżu ambitny zawodnik szkoda że pozostanie z drużyną tylko do końca sierpnia.
5. Buchaniec Szymon 17 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK, zdolny i dobrze zapowiadający się obrońca ostatnio zrobił duże postępy oby nie poprzestał na tym co osiągnął w ostatnim sezonie.
6. Chmura Sebastian 17 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK, drugi bramkarz naszej drużyny potrafi również zagrać w polu.
7. Golema Norbert 17 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK, bramkarz bardzo zaangażowany w rozwój klubu bardzo zdolny jednak nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału jedynie przez lenistwo.
8. Klimek Jakub 25 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK, napastnik potrafiący z każdej sytucji wydobyć jak najwięcej dla drużyny miejmy nadzieje że powróci do gry na stałe.
9. Kądzielawa Kamil lat 19, wychowanek MLKS DĄBROVIA, występujący w VICTORII od sezonu 15/16, barszo zdolny zawodnik ostatnimi czasy również sędzia oby jak najwięcej takich sędziów potrafiących grać w piłkę niestety poziom sędziowania w naszym okręgu jest daleki od najwyższych standardów nie wspomnę o tym iż TOZPN wydał komunikat zdecydowanie zabraniający łączenie funkcji sędziego i zawodnika. Teraz pytanie gdzie Ci sędziowie mają nauczyć się zasad gry w piłkę bo doskonale wszyscy wiemy że z samej obserwacji nie można się tego nauczyć.
10. Kądzielawa Sebastian, lat 18 wychowanek MLKS DĄBROVIA, występujący w VICTORII od sezonu 15/16 dobrze zbudowany, ambitny i zdolny napastnik i pomocnik, doskonale czyta grę nadzieja naszego klubu.
11. Kłusak Krzysztof, lat 42 wychowanek WOLANII WOLA RZĘDZIŃSKA, GRYF BOGUMIŁOWICE najstarszy zawodnik naszego klubu gorliwy i ambitny wielu nastolatków powinno się od niego uczyć charakteru.
12. Kozaczka Aleksander lat 18, wychowanek MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKA, występujący w VICTORII od sezonu 15/16, pomocnik posiadajcy dobry przegląd pola i technikę jeśli zechce jeszcze dużo osiągnie.
13. Kożuch Dominik 29 lat, wychowanek IKAR ODPORYSZÓW, VICTORIA SZARWARK, KS NOWA JASTRZĄBKA, od kilku lat fizjoterapełta pierwszej drużyny CRACOVII środkowy pomocnik silny i nieustępliwy szkoda tylko że tak rzadko może z nami grać z powodu napiętego terminarza w LOTTO Eksrtraklasie.
14. Łoś Mateusz 25 lat, wychowanek VICTORIA SZARWARK, ambity i dobrze zbudowany obrońca od lat reprezentuje nasze barwy zawzięty i nieustępliwy dużo daje drużynie.
15. Stach Adrian lat 18, wychowanek VICTORIA SZARWARK, MLKS DĄBROVIA DT. zdolny obrońca lub pomocnik czasami zbyt dużo mówi zamiast zająć się grą niewykorzytuje w pełni swojego potencjału.
16. Stach Mateusz lat 18, wychowanek VICTORIA SZARWARK, MLKS DĄBROVIA DT. solidny obrońca drugi kapitan naszej drużyny doskonały w odbiorze piłki.
17. Wajdowicz Marcin 29 lat, wychowanek MLKS DĄBROVIA DT., LZS OLESNO, UNIA GORZYCE bardzo ambitny pomocnik jak i napastnik charakteryzuje go to że zawsze można na niego liczyć oby jego gra, ambicja i chęć wygrywania napędzała cały zespół.
18. Węgrzyn Łukasz lat 32, wychowanek VICTORIA SZARWARK, solidny i pracowity skrzydłowy i napastnik można powiedzieć weteran gry w VICTORII SZARWARK
19. Wójcik Mateusz lat 21, wychowanek LKS ŚMIGNO, skrzydłowy gdy regularnie trenuje zespół ma z niego duży pożytek.
20. Żurawski Dariusz lat 18, wychowanek VICTORIA SZARWARK, MLKS DĄBROVIA środkowy pomocnik ma atuty by zostać playmakerem naszego zespołu najpierw jednak musi uwierzyć w swoje możliwości i dużo trenować.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości